Затискач анкерний
Русская Українська

Затискач анкерний (натяжний) ЗА 1.1 (2х16-25)

Виріб застосовується для анкерного кріплення різних типів СІП, до стін, стелі чи опор. Затискач простий і зручний, не потребує спеціальних інструментів для монтажу. Основні його складові виготовлені з оцинкованого, або нержавіючого металу, що продовжує термін використання. За рахунок міцної, клиновидної конструкції, гарантується надійне кріплення проводу не залежно від типу його ізоляції.

Затискач анкерний (натяжний) ЗА 1.2 (4х16-25)

Анкерний затискач гарантує надійне кріплення усіх типів СІП, незалежно від виду ізоляції. Перевага даного виробу полягає в його легкості та надійності. Основні деталі виробу виконані із матеріалів які майже не піддаються корозії, а його конструкція унеможливлює пошкодження захисної оболонки кабелю.

Затискач анкерний (натяжний) ЗА 3.2 (4x35-50)

Натяжний затискач марки ЗА 3.2 (4х35-50) застосовують для кріплення СІП з будь-яким типом ізоляції, до стін та опор будинків. Його складові елементи виготовлені із міцних матеріалів, які не піддаються впливу вологи. До переваг виробу також можна віднести компактність та незначну вагу. Монтаж затискача, не потребує спеціальних інструментів.

 

Затискач анкерний (натяжний) ЗА 3.3 (4х50-120)

Даний різновид затискача використовується для надійного кріплення усіх типів СІП. В основі виробу лежать деталі виготовлені із матеріалів, що не піддаються корозії. Особлива, компактна конструкція дозволяє використовувати його як підвіс, та не порушує цілісність ізоляції проводу. Для установки затискача не потрібно спеціальних інструментів. 

Затискач анкерний (натяжний) ЗА 2.1 (2х16-25)

Анкерний затискач використовують для кріплення СІП з різними типами ізоляції. Головна перевага такого різновиду кріплення - це його надійність, компактність та довговічність. Елементи виробу виготовлені з матеріалів, що стійкі до перепадів температур, сонячних променів та вологи. Незначна вага затискача полегшує його установку.

Затискач анкерний (натяжний) ЗА 2.2 (4х16-25)

Такий різновид затискача використовують абсолютно для всіх типів СІП. Конструкція виробу має ряд переваг і гарантує надійне кріплення до стін, стелі чи опор. Деталі затискача виготовлені лише з якісних матеріалів, що слабо піддаються впливам агресивного середовища. Компактні розміри та мала вага виробу полегшують його установку. 

Каталог продукції

Захисні пристрої на ізолятори

Арматура для СІП

Гумотехнічні вироби

Маслопоказчики

Припої та флюси

Інша продукція для обленерго

Вироби з кольорових металів

Дорожня продукція

Електроплити промислові

Все для електроопалення

День енергетика
Охорона білого лелеки
Ми відкрились!Фактична адреса:

 

м. Рівне

вул. В'ячеслава

Чорновола 39

Юридична адреса:

 

м. Рівне

вул. В'ячеслава

Чорновола 39

Контактні телефони:

+38(098)461-10-65

+38(067)360-21-07

+38(099)202-66-03 

Ф:8(0362)60-86-33 

 

Електронна пошта: