Дорожні знаки
Русская Українська

Дорожні знаки

Дорожні знаки і покажчики в Україні є найбільш розповсюджений і одним з основних засобів організації дорожнього руху і призначені для інформування його учасників про умови, режими та напрямку руху. Водії, яким не знайома дорога, за допомогою дорожніх знаків отримують необхідну інформацію про дорожні умови, режими руху та встановлені обмеження, розташування різних об'єктів. Тому необґрунтованість установки знаків або їх відсутність може спровокувати аварійну ситуацію, і викликає справедливі нарікання водіїв на прорахунки в організації дорожнього руху.

Дорожні знаки - універсальні, технічні, характерну засоби безпеки та організації дорожнього руху.

Дорожній знак або дорожній покажчик, розміри якого визначені стандартом, являє собою стандартизований графічний малюнок, який встановлюється біля дороги і несе в собі певний багаж інформації для всіх учасників дорожнього руху.

Незважаючи на те, що основні значення та позначення, практично, ідентичні у всіх дорожніх знаках світу, безпосередньо зовнішній вигляд знаків може досить суттєво відрізняться. Знаки, що застосовуються у всьому світі можна розділити на дві системи: англосаксонську і європейську, з незначними відмінностями і доповненнями. Знаки дорожнього руху в Україні, країнах СНД, Європі та багатьох інших країнах відповідають Віденської конвенції про дорожні знаки і сигнали.

Компанія "Vicom-T" стежить за змінами в ПДД України і відразу за набуттям чинності змін, для придбання доступний новий знак дорожнього руху. Спеціалізація компанії - виготовлення, продаж та встановлення дорожніх знаків.

Які бувають дорожні знаки? Роздільна знаків на групи, нумерація, назви, форма, розміри, символи та вимоги щодо розміщення регламентуються ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування ». Дорожні покажчики входять до групи інформаційно-вказівних знаків.

Стандартом передбачено сім груп дорожніх знаків:

  • Попереджувальні
  • Знаки пріоритету
  • Заборонні
  • Приписуючі
  • Інформаційно-вказівні
  • Дорожні знаки сервісу
  • Таблички до дорожніх знаків (знаки додаткової інформації)

Номер дорожнього знаку складається з номера групи, порядкового номера знака у відповідній групі і порядкового номера його різновиди (наприклад: 1.4.1). Кожна група знаків має певну форму і колір, що дозволяє розпізнавати їх на значній відстані. Стандартом передбачено чотири типорозміру дорожніх знаків. Вибір конкретного типорозміру дорожнього знака: 

Попереджувальні дорожні знаки покликані інформувати водіїв про наближення до небезпечної ділянки дороги і характер даної небезпеки. Під час руху по цій ділянці дороги необхідно вжити заходів для безпечного проїзду.

Дорожні знаки пріоритету потрібні для того, щоб встановлювати черговість проїзду перехресть, перехрещень проїзних частин або вузьких ділянок дороги.

Заборонні дорожні знаки запроваджують або скасовують певні обмеження в русі.

Розпорядчі дорожні знаки показують обов'язкове напрямок руху, дозволяють деяким категоріям учасників рух по проїзній частині чи окремих її ділянках, а також запроваджують або скасовують деякі обмеження.

Інформаційно-вказівні дорожні знаки запроваджують або скасовують певний режим руху, а також інформують водіїв про розташування різних об'єктів, населених пунктів, територій, де діють спеціальні правила.

Дорожні знаки сервісу інформують водіїв про розташування об'єктів обслуговування.

Таблички до дорожніх знаків уточнюють або обмежують дію знаків. Таблички встановлюються виключно з дорожніми знаками.

Типорозміри дорожніх знаків, згідно ДСТУ 4100-2002

Каталог продукції

Захисні пристрої на ізолятори

Арматура для СІП

Гумотехнічні вироби

Маслопоказчики

Припої та флюси

Інша продукція для обленерго

Вироби з кольорових металів

Дорожня продукція

Електроплити промислові

Все для електроопалення

День енергетика
Охорона білого лелеки
Ми відкрились!Фактична адреса:

 

м. Рівне

вул. В'ячеслава

Чорновола 39

Юридична адреса:

 

м. Рівне

вул. В'ячеслава

Чорновола 39

Контактні телефони:

+38(098)461-10-65

+38(067)360-21-07

+38(099)202-66-03 

Ф:8(0362)60-86-33 

 

Електронна пошта: