Про компанію
Русская Українська

ТОВ «Віком-Т» - основа діяльність нашого товариства становить конструкторська розробка, випробування та організація виробництва захисних пристроїв на ізолятор. 

Ми не тільки виробляємо наші захисні пристрої, а й постійно вдосконалюємо їх, формуємо модельний ряд конструкцій КЗІ, що дозволяє за бажанням замовника провести підбір захисних пристроїв за індивідуальними технічними параметрами конкретної електроустановки.

Наші захисні пристрої рятують птахів в різних куточках.

Ми прагнемо до відповідності нашої продукції сучасним зарубіжним зразкам і міжнародним стандартам у сфері орнітологічної безпеки, новітнім розробкам в області ковпаків захисних електротехніки.

ТОВ «ВІКОМ-Т» є також великим виробником резино-технічних виробів, а також прокладок і ремкомплектів для ТМ трансформаторів. 

Асортимент продукції, що випускається досить великий і постачається підприємствам енергетичної галузі.

Широкий асортимент своєї продукції, її якість, професіоналізм співробітників і надійні партнерські відносини залучають нових споживачів, ТОВ «Віком-Т» успішно працює на ринках України, Білорусії Росії та країн Близького Зарубіжжя. Підприємство постійно освоює нові напрямки і міцно утримує лідерські позиції на ринках навіть при складних економічних обставинах. Необхідність і якість нашої продукції підтверджується нашими багаторічними партнерами.

ТОВ «ВІКОМ-Т» - одна з небагатьох компаній на українському ринку, здатних забезпечити клієнту комплексні поставки. 

ТОВ «ВІКОМ- Т» може запропонувати найширший асортимент обладнання та комплектуючих виробів вітчизняного та імпортного виробництва.

Наша компанія робить ставку на професіоналізм і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Співробітники компанії володіють великим досвідом роботи, чудово розбираються в електрообладнанні. Вони готові не тільки скомплектувати замовлення за наданою специфікацією, але й виїхати на об'єкт з метою надання консультативної допомоги.

Каталог продукції

Захисні пристрої на ізолятори

Арматура для СІП

Гумотехнічні вироби

Маслопоказчики

Припої та флюси

Інша продукція для обленерго

Вироби з кольорових металів

Дорожня продукція

Електроплити промислові

Все для електроопалення

День енергетика
Охорона білого лелеки
Ми відкрились!Фактична адреса:

 

м. Рівне

вул. В'ячеслава

Чорновола 39

Юридична адреса:

 

м. Рівне

вул. В'ячеслава

Чорновола 39

Контактні телефони:

+38(098)461-10-65

+38(067)360-21-07

+38(099)202-66-03 

Ф:8(0362)60-86-33 

 

Електронна пошта: