Силікагель
Русская Українська

Силікагель індикаторний, КСКГ, КСМГ

Силікагель - це твердий висушений гель концентрованого розчину кремнієвої кислоти, що володіє властивостями гідрофільного сорбенту (здатність поглинати різні речовини з повітря, рідин або газів).

Силікагель КСМГ - дрібнопористий гранульований крупний силікагель. Використовують для осушення повітря (газів) з вологістю від 20 -до 60%.

Силікагель КСКГ - великопористий гранульований крупний силікагель. Використовують для осушення повітря (газів) з вологістю від 70 до 100%,

Силікагель-індикаторний - застосовується для контролю вологості середовища при зберіганні і транспортуванні оптичних приладів озброєння, деталей машин, та іншої техніки, запчастин.

Технічні характеристики.

Силікагель отримують шляхом взаємодії силікату натрію з сірчаною кислотою або сірчанокислим алюмінієм, що містить вільну сірчану кислоту. Надалі утворився продукт промивають і сушать.

Силікагель в продаж випускають у вигляді зерен або кулястих гранул. Властивості силікагелю полягають у великій кількості активних груп SiOH і площі поверхні, які взаємодіють із полярними речовинами, і утворюють водневі зв'язки. Активність силікагелю залежить від наявності вільних активних груп і відновлюється за допомогою нагрівання сорбенту до 150-200 0C.

Силікагель для повітряосушувача трансформатора

У трансформаторному маслі (у період експлуатації трансформаторів) копляться продукти окислення і волога, які знижують якість експлуатації. Завдання видалення домішок успішно вирішується на термосифонних фільтрах адсорбційної очищенням масла силікагелем. Необхідний для експлуатації трансформаторів осушене повітря отримують за допомогою повітросушильних патронів, наповнених силікагелем марки КСКГ, з додаванням невеликої кількості силікагель-індикатора. Індикатор допомагає дізнатися величину напітиванія сорбенту і бажаність його заміни або відновлення.

Силікагель КСКГ, застосовуваний під час капітального ремонту трансформатора, знижує кислотне число відпрацьованого трансформаторного масла і дозволяє використовувати його вдруге. Наведені процеси очищення дуже важливі в енергетичній галузі і стають можливими на сорбентах високої якості. Силикагели, які ми пропонуємо, відповідають цим вимогам і дозволяють кінцевим споживачам в енергетиці створювати безпечні умови експлуатації трансформаторів з найменшими витратами.

Каталог продукції

Захисні пристрої на ізолятори

Арматура для СІП

Гумотехнічні вироби

Маслопоказчики

Припої та флюси

Інша продукція для обленерго

Вироби з кольорових металів

Дорожня продукція

Електроплити промислові

Все для електроопалення

День енергетика
Охорона білого лелеки
Ми відкрились!Фактична адреса:

 

м. Рівне

вул. В'ячеслава

Чорновола 39

Юридична адреса:

 

м. Рівне

вул. В'ячеслава

Чорновола 39

Контактні телефони:

+38(098)461-10-65

+38(067)360-21-07

+38(099)202-66-03 

Ф:8(0362)60-86-33 

 

Електронна пошта: